24ο ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ

3-4 Μαΐου 2018

Στη μνήμη του
Νικολάου-Χαννάν Σταυρουλάκη

Το εικοστό τέταρτο σεμινάριο του Εβραϊκού Μουσείου Ελλάδος για εκπαιδευτικούς, υπό τον τίτλο «Διδάσκοντας για το Ολοκαύτωμα στην Ελλάδα», θα πραγματοποιηθεί στα Χανιά  σε συνεργασία με τη συναγωγή Έτζ Χαγίμ, την Πέμπτη 3 & την Παρασκευή 4 Μαΐου 2018, στο Πνευματικό Κέντρο Χανίων (Ανδρέα Παπανδρέου 70, Χανιά). Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Εβραϊκό Μουσείο Ελλάδος ([email protected]) για δηλώσεις συμμετοχής και όλες τις σχετικές πληροφορίες, το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 27 Απριλίου 2018 (περιορισμένος αριθμός θέσεων). Προκειμένου να δοθούν βεβαιώσεις συμμετοχής, απαιτείται η παρακολούθηση ολόκληρου του σεμιναρίου.

Δείτε το  πρόγραμμα του σεμιναρίου, σχετική επιστολή του Υπουργείου Παιδείας,  την Αιγίδα και συμπληρώστε την

Τα έξοδα μετακίνησης δεν καλύπτονται.